Zoek
Sluit dit zoekvak.

MEDIA

Journalisten | Beurzen

Ben je journalist of zoek je voor een beurs, lezing of markt informatie/beelden? Op deze website kan je alles vinden inclusief onze rechtenvrije beeldbank! Plaats je iets op sociale media? Tag ons dan even! Heb je vragen?

MEDIA

Ben je journalist of zoek je voor een beurs, lezing of markt informatie/beelden? Op deze website kan je alles vinden inclusief onze rechtenvrije beeldbank! Plaats je iets op sociale media? Tag ons dan even! Heb je vragen?

Beeldbank

U wilt natuurlijk mooie foto’s van wasbare luiers in actie plaatsen bij uw artikel. De Branchevereniging heeft een beeldbank met rechtenvrije foto’s voor u samengesteld. Doe hier uw voordeel mee! 

Wat vind ik op de BVWL beeldbak?

De volgende type foto’s zijn beschikbaar:

  • Super vrolijke schattige baby’s
  • Foto’s en logo van de BVWL zelf
  • Lifestyle foto’s met wasbare luiers
  • Productfoto’s van wasbare luiers en accessoires

Voorbeelden

Let op! De volledige foto’s zijn beschikbaar op de beeldbank, deze zijn bijgesneden om de website snel te houden.

Met wasbare luiers bespaar je

Luiers per kind
% van het restafval
kilo luiers per jaar

Beurzen, markten & lezingen

De branchevereniging verzorgt graag een presentatie of informatieve kraam op uw evenement. Neem contact op.

MEER WETEN?

Op deze website hebben wij alle essentiële informatie over wasbare luiers gebundeld. Klik op een onderdeel, lees alles en… kom je er dan toch niet helemaal uit? Klik dan door voor persoonlijk advies naar één van de winkels die de luiers verkopen.

Informatie

Over wasbare luiers

Over ons