Zoeken
Sluit dit zoekvak.

Samen wasbare luiers de norm maken

Dat is de missie van de Branchevereniging Wasbare Luiers. Decennialang is – bewust of onbewust- het beeld gevormd dat plas en poep vies is, en dat je eenmalige luiers moet gebruiken om zo snel en makkelijk mogelijk van de ontlasting van je kindje af te komen. 

Gelukkig begint dit beeld te veranderen: wasbare luiers zijn in opkomst en winnen weer terrein! Ongeveer 5% van de ouders gebruikt op dit moment wasbare luiers. Om die andere 95% van de ouders te bereiken, slaan wij de handen ineen met zorgprofessionals, kinderdagverblijven en gemeenten.

Want alleen samen maken we die berg wegwerpluiers kleiner!

Met wasbare luiers bespaar je:

Luiers per kind
% van het restafval
Kilo luiers per kind per jaar

Informatie

Over wasbare luiers

Over ons